с. Михайлівка. Михайлівський заклад дошкільної, повної загальної середньої освіти Верхньорогачицької селищної ради Каховського району Херсонської облассті

Методичне об'єднання 1

План засідань

методичної ради Михайлівської ЗОШ                     І – ІІІ ступенів                                                           у 2017 / 2018  н. р.

Зміст роботи

Термін

1

Методи та шляхи реалізації науково-методичної проблеми області: «Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі»

Готовність школи до впровадження Державного стандарту початкової та базової загальної середньої освіти

2

Робота з обдарованими дітьми. Організація шкільних предметних олімпіад.

Проблемний  семінар: «Шляхи забезпечення творчої співпраці педагогічного колективу, учнів і батьків в умовах соціалізації»

Вчителі-предметники

3

Тематичний семінар: «Взаємозв’язок сім’ї та школи як одна з основних засад ефективності виховної роботи»